Dlaczego kochamy trampoliny prostokątne

1. Więcej przestrzeni do skakania

Dla jednego, prostokątna trampolina będzie znacznie większa. Te trampoliny są o wiele lepsze dla większych rodzin z większą ilością dzieci. W końcu to nie tylko zapewni znacznie więcej powierzchni do skakania, ponieważ jest większy, ale także dlatego, że można skakać na zewnętrznej części trampoliny, tak samo jak na wewnętrznej części. Dzięki temu na trampolinie, która jest prostokątna, będzie można wygodnie zmieścić o wiele więcej osób niż okrągła. Posiadanie większej przestrzeni użytkowej będzie od razu głównym czynnikiem wpływającym na wiele decyzji zakupowych konsumentów.

2. To bardziej naturalny kształt dla wielu ogrodów

Kolejną korzyścią, jaką można uzyskać z trampoliny, która jest prostokątna, jest jej kształt, który jest znacznie bardziej naturalny. Po tym wszystkim, twoje podwórko jest prawdopodobnie prostokątny w kształcie samego. Dlatego o okrągłej lub owalnej trampoliny na podwórku nie tylko będzie wyglądać niezręcznie, ale to spowoduje, że będziesz tracić dużo miejsca. Natomiast trampolina o kształcie prostokątnym w ogóle nie będzie wyglądać niezręcznie. W rzeczywistości, jest bardzo prawdopodobne, że będzie miała ten sam kształt co twoje podwórko. Oznacza to, że będziesz mógł wepchnąć swoją trampolinę wzdłuż krawędzi swojej linii nieruchomości, aby uniknąć marnowania cennej przestrzeni podwórka.

3. Wyższe wyskoki

Inną ważną korzyścią, która może mieć wpływ na doświadczenie, jakie można uzyskać z tym kształtem, jest dodatkowe odbicie. Prostokątny kształt zapewni o wiele lepsze ogólne odbicie, co sprawia, że trampolina jest o wiele bardziej zabawne być na. Jeśli szukasz trampoliny, która naprawdę będzie w stanie sprawić, że będziesz latać, nie ma konkurencji. Może to być jednak wada dla niektórych rodziców, którzy chcą zmaksymalizować bezpieczeństwo. Ponieważ ten kształt może sprawić, że będziesz latał, może być lepiej dla rodziców młodszych dzieci, aby zdecydowali się na okrągłą trampolinę. Jednak dla sportowców i tych, którzy chcą wykonywać salta i inne sztuczki na trampolinie, nie ma porównania.

4. Nie popychają do środka

Jak już wcześniej wspomniano, nie będziesz zmuszany do wejścia na środek trampoliny, gdy będziesz miał prostokątny kształt. W przypadku trampolin o kształcie prostokątnym, każdy otrzyma ten sam rodzaj odbicia, niezależnie od tego, gdzie znajduje się na powierzchni. Natomiast ci, którzy odbijają się na okrągłych trampolinach, w końcu będą zmuszeni do centrum trampoliny na najwyższym odbiciu. Jeśli skaczesz na krawędzi trampoliny, która jest okrągła, będziesz miał ograniczone odbicie. Dlatego nie będzie to tak przyjemne dla tych, którzy są na krawędziach. To czyni ją o wiele bardziej użyteczną dla jednej lub dwóch osób na raz. Natomiast prostokątny kształt sprawia, że jest o wiele bardziej praktyczny w użyciu dla większej liczby osób na raz.

Korzyści z trampolin o kształcie prostokątnym